úterý 19. dubna 2011

Předveď a prodej 2011

Text převzatý se stránek pana Hadače (http://www.minfo.cz/)
Ty, kteří přes zimu zjistili, že už nemají kam dávat hotové modely a tak se s některými volky nevolky musejí rozloučit
Výrobce stavebnic, modelů, příslušenství, dovozce, modelářské obchodníky… Když vámi nabízený model pěkně předvedete v letu, zájemci se k vašemu stánku jen pohrnou!
Modeláře, kteří přes zimu nestihli připravit nové modely a tak hledají nějaký vhodný, jehož uvedení do letového stavu ještě stihnou…
Piloty, kteří se chtějí pochlubit zajímavým modelem
Příznivce modelářství, kteří se rádi potěší pohledem na hezké modely, létající v příjemném prostředí
K tomu všemu pochopitelně ještě patří potkávání starých i nových známých, občerstvení a především předvádění zajímavých modelů, to vše na svěžím dubnovém vzduchu.
Podmínky jsou pro všechny (prodávající i kupující) stejné:
Při příjezdu do areálu modelářského letišti uhradíte poplatek 50 Kč za osobu. Potom už jen vůz zaparkujete a vydáte se na první obchůzku. Nebo postavíte svůj přístřešek, stan či naaranžujete pojízdnou prodejnu a  začnete uzavírat první kontrakty. Prodávat je pochopitelně možné i přímo z automobilu, či jen tak - jediným omezením jsou hranice areálu modelářského letiště.
Nabízený sortiment není nijak omezen, pro zajištění bezpečnosti všech účastníků ovšem není možné předvádění RC automobilů (bez ohledu na kmitočet RC soupravy)
Ani pokud vás nic z nabídky neosloví (což je málo pravděpodobné), nemusíte odjet s prázdnou: Ve slosování, které se uskuteční v 11.30 hod., mají naději na pěkné ceny všichni, kdož uhradili účastnický poplatek. Také tentokrát budou ve hře kromě cen ryze modelářských i menší osobní automobily!
Oficiální začátek akce je v 9.30 hod., příjezd je možný od 8.30 hod. Ukončení záleží především na počasí - zpravidla největší zájem utichá kolem 13. hodiny, létat je ale pochopitelně možné dále.
Vítáme všechny:
  • Ty, kteří přes zimu zjistili, že už nemají kam dávat hotové modely a tak se s některými volky nevolky musejí rozloučit.
  • Výrobce stavebnic, modelů, příslušenství, dovozce, modelářské obchodníky… Když vámi nabízený model pěkně předvedete v letu, zájemci se k vašemu stánku jen pohrnou!
  • Modeláře, kteří přes zimu nestihli připravit nové modely a tak hledají nějaký vhodný, jehož uvedení do letového stavu ještě stihnou…
  • Piloty, kteří se chtějí pochlubit zajímavým modelem
  • Příznivce modelářství, kteří se rádi potěší pohledem na hezké modely, létající v příjemném prostředí.
  • K tomu všemu pochopitelně ještě patří potkávání starých i nových známých, občerstvení a především předvádění zajímavých modelů, to vše na svěžím dubnovém vzduchu.

Podmínky jsou pro všechny (prodávající i kupující) stejné: Při příjezdu do areálu modelářského letišti uhradíte poplatek 50 Kč za osobu. Potom už jen vůz zaparkujete a vydáte se na první obchůzku. Nebo postavíte svůj přístřešek, stan či naaranžujete pojízdnou prodejnu a  začnete uzavírat první kontrakty. Prodávat je pochopitelně možné i přímo z automobilu, či jen tak - jediným omezením jsou hranice areálu modelářského letiště. Nabízený sortiment není nijak omezen, pro zajištění bezpečnosti všech účastníků ovšem není možné předvádění RC automobilů (bez ohledu na kmitočet RC soupravy) Ani pokud vás nic z nabídky neosloví (což je málo pravděpodobné), nemusíte odjet s prázdnou: Ve slosování, které se uskuteční v 11.30 hod., mají naději na pěkné ceny všichni, kdož uhradili účastnický poplatek. Také tentokrát budou ve hře kromě cen ryze modelářských i menší osobní automobily! Oficiální začátek akce je v 9.30 hod., příjezd je možný od 8.30 hod. Ukončení záleží především na počasí - zpravidla největší zájem utichá kolem 13. hodiny, létat je ale pochopitelně možné dále.
Předveď a prodej 2011

Žádné komentáře:

Okomentovat